Prace123

Pracak a evidence

Chci se zeptat pokud sem si sam nasel brigadu a sem pritom na pracaku tak sem si mohl vydelat do 4 tisic a na pracak sem to jeste ten den oznamil, ale potreboval bych vedet kdyz ta prace neni dobra a nechci tam pracovat a ze sam dam vypoved hned ze zacatku tak muzu byt porad na pracaku v evidenci nebo me zato vyhodi ze sem sam dal vypoved? dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Michale není to pravda.
Záleží na tom co má za práci. Brigáda neexistuje! Dohoda o provedení práce ano. Tu může mít, ale v případě, že bere podporu tak se podpora pozastaví.
Pokud dá výpověď, ÚP jej vezme do evidence, pokud má nárok na podporu, ta mu bude vyplácena ve snížené formě.

Další odpovědi
Michal Kole

Když dáte výpověď z práce, pracák Vás do evidence nevezme.

anonym

Stejná otázka se tu řešila celkem nedávno, stačí si ji zadat do vyhledávače (šedé lišty). V podstatě má pravdu JájsemRaibeck. Nic na věci nemění, zda jste si našel práci sám nebo zda ji zprostředkoval ÚP. S prací je to dnes skutečně neslavné. Zajděte se na úřad domluvit a podle jejich stanoviska a informací se potom rozhodněte. Být nespokojený je jedna strana problému a zůstat bez peněz druhá.

Prace123

aj pokud sem si tu brigadu nasel sam a nepridelil mi ji pracak ?