douchova

Proč se mi na notebooku takhle najednou píší písmena, jak jsem uvedl v doplnění?

pprroočč ssee mmii nnaa nnootteebbooookkuu ppííššíí nnaajjeeddnnoouu ttaakkhhllee ppííssmmeennaa

Nejlepší odpověď
led

1 – Najčastejšie sa to stáva pri poliatej klávesnici – káva, sladká voda, kola… vyčistiť, vyprať a vysušiť.
2 – softwarové nastavenie klávesnice, stačí spomaliť interval stisku

Další odpovědi
JájsemRaibek

aaaaasssssiiiii ttttooooo mmmmmáááááššššš rrrrrooooozzzzzbbbbbi­iiiitttttýýýý­ý – jako já :D
Nejez nad klávesnicí, asi se ti tam něco seklo, třeba kus čokolády, brambůrku apod.