ingi

PPL – převzetí

Dobrej den
Mam dotaz. Když přijede PPL a máte převzít balík, tak tam musíte něco podepsat. Chci se zeptat, co všechno na papíře je napsané.

Nejlepší odpověď
beer

Mimo toho nejdůležitějšího co uvádí Tom, tuším že ještě nějaká data o pohybu zásilky, údaje o řidiči – přesně už si nepamatuji.

Další odpovědi
tom004

Podepisuješ,přev­zetí zásilky,že byl neporušený obal,a pokud je to dobírka,tak,doklad o zaplacení.

žolik

Podepsat,na papíře je napsané číslo dobírky a datum,podpis převzetí.

Zdroj: žolík

Michal Kole

V podmínkách mají, že můžou chtít občanku nebo pas.

„Při doručení zásilky v rámci Doručení B2C je zasílatel povinen obstarat předání zásilky příjemci, pokud příjemce nebo zástupce příjemce potvrdí převzetí zásilky svým podpisem na dokladu zasílatelem k tomuto účelu určeném, prokáže svou totožnost a u svého podpisu uvede číslo svého občanského průkazu nebo cestovního pasu. “

Zdroj: http://www.ppl­.cz/main.aspx?cls=ar­t&tre_id=8&ar­t_id=20