Pozve vdova po Václavu Havlovi na pohřeb také zástupce z řad …

… nezaměstnaných,bez­domovců,invalid­ních důchodců,kterým se odebral tento důchod,z řad pozůstalých po obětech bombardování v bývalé Jugoslavii,res­tituentů.kterým ještě nebyl vrácen majetek,,obětí exekuční mafie,lidí,kteří žiji v chudobě,lidí kteří musí pracovat za mrzký peníz,zástupců zemřelých nemocných,na jejichž léčbu nebyly finanční prostředky ( pro Lybijce,Iráčaný a další, se našly okamžitě),zástupců .......

A nebo to bude … http://www.no­vinky.cz/doma­ci/254154-patecni-havluv-pohreb-bude-pro-zvane.html

?

Nejlepší odpověď
Drap

Co tě napadá. V této formě kapitalismu platí více než dříve že : Na chudý lid musí být přísnost, a stále se musí držet daleko od těla.
Pokud se chceš alůe zúčastnit, můžeš dělat v tomto divadle křoví v povzdálí.

Další odpovědi
lexx

Ano, toto vše odstartovala sametová revoluce kde bývalý prezident Havel sehral víceméně pasívní roli figuranta v rukách mocnějších stojících v pozadí. Dál se situace stala nezvládnutelná a trvá to dodnes.

arygnoc

těžko.

ale slyšel jsem aktualitku:

Klaus vzpíná k nebi ruce:

  • Cos nám to Vašku udělal!?

A z nebe se ozvalo:

  • A teď se z toho poserte.

(je to citace)

Takže, pán Havel nám tu nechal hezký bordel, který má také (ne sám) na svědomí.