Pozvali by jste žebrajícího bezdomovce do bufetu a zaplatili mu oběd? (polévku, jídlo, nealkoholické pití)

Odpovědi
anonym

Scénka,kdy by bezdomáč zalit slzami vděčnosti,nez­řetelně mumlajíc slova díků – typu""Děkuji šlechetný dobrodějče" – ta by se dala vidět ve starých filmech.Později by se ovšem ukázalo,že je to multimilionář,stu­dující lidskou povahu.
Vraťme se na zem.

venkovan

Pokud by mne dokázal zastavit když jdu a bufet by byl vedle, tak bych možná se nchal umluvit. I když jsem k nim zpravidla vemi odměřený. Zásadně bych ale mu jídlo koupil a nebo obsluze dal nějaký finanční obnos aby mu za to jídlo vydala podle vzájemné dohody, ale vrátila maximálně nějakou minci.
Peníze v žádném případě, hned to prochrupne (většina). I když jednou za mno jeden přišel a řekl mi, že mu schází půl kila na flašku rumu, tak pro upřímnost ho dostal.

Miroslavst

Ano, pokud by měl zájem.
Doplňuji:
Nejedná se o veřejný příslib. Tolik peněz nemám.

ReHu

Bufítky a stánky jsou na každém rohu, tak asi ano. Ale také trochu by záleželo na tom, v jakém by byl stavu.

aramah

Rozhodně bych sním do bufetu nešla.Nenápadně bych mu strčila kilčo ať si stím udělá co chce.Nenápadně, proto aby se na mě nevrhli další bezdomáči.