Zlatý

Pozorujete v těchto parných dnech radikální změnu svého jídelního režimu?

Se zděšením zjišťuju, že si již několik dní vystačím pouze s jedním jídlem denně, jakousi pozdní snídaní, a to vše při plném (tento víkend i denně dvanáctihodinovém) pracovním nasazení. Velikost snídaně se přitom nijak nevychyluje od normálu a je spíše průměrná. Jak jsem to žertem charakterizoval - "ideální stav, skoro nežeru a jen makám". Máte v současné době teplotních rekordů podobnou zkušenost?
Doplňuji:
Zvýšení pitného režimu je samozřejmostí - spíš mě zajímal ten jídelní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jím pořád stejně. No a jinak quentosi,nebojte,už se najíte,tento týden o proti tomu minulému má být o 10-15 stupňů méňe.
Doplňuji:
ještě jedna věc,já jím,tak jak píšete pořád,mě jídlo moc neříká,hlavně když jsem ve stresu,no a to jsem poslední dobou pořád...pořád nějaké problémy

Další odpovědi:

Zlatý

Snídám stejně, ale jinak jím víc zeleninové polévky, které mě dostatečně zasytí a dodají tekutinu. Samozřejmě dodržují pitný režim, možná o něco víc, než když je chladno.

Stříbrný

Má změna není tak výrazná,jelikož musím dodržovat pravidelný jídelníček kvůli nemoci.Trochu se odlišil pitný režim,což považuji za přirozené.

Zlatý

Já jím pořád stejně. Jen mám větší chuť na zeleninové a ovocné saláty. Tak si víc dopřávám.

Pokročilý

v horkých dnech jím stejně, ale mám chuť na úplně jiné věci

Ja mam stravu hezky rozvrzenou od sveho wellness poradce a nemohu si stezovat :-).Jo a ten pitny rezim je hodne dulezity.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.