quentos

Pozorujete v těchto parných dnech radikální změnu svého jídelního režimu?

Se zděšením zjišťuju, že si již několik dní vystačím pouze s jedním jídlem denně, jakousi pozdní snídaní, a to vše při plném (tento víkend i denně dvanáctihodinovém) pracovním nasazení. Velikost snídaně se přitom nijak nevychyluje od normálu a je spíše průměrná. Jak jsem to žertem charakterizoval – „ideální stav, skoro nežeru a jen makám“. Máte v současné době teplotních rekordů podobnou zkušenost?
Doplňuji:
Zvýšení pitného režimu je samozřejmostí – spíš mě zajímal ten jídelní.

Nejlepší odpověď
kropitko

jím pořád stejně. No a jinak quentosi,nebojte,už se najíte,tento týden o proti tomu minulému má být o 10–15 stupňů méňe.
Doplňuji:
ještě jedna věc,já jím,tak jak píšete pořád,mě jídlo moc neříká,hlavně když jsem ve stresu,no a to jsem poslední dobou pořád…pořád nějaké problémy

Další odpovědi
annas

Snídám stejně, ale jinak jím víc zeleninové polévky, které mě dostatečně zasytí a dodají tekutinu. Samozřejmě dodržují pitný režim, možná o něco víc, než když je chladno.

Michal

Má změna není tak výrazná,jelikož musím dodržovat pravidelný jídelníček kvůli nemoci.Trochu se odlišil pitný režim,což považuji za přirozené.

ReHu

Já jím pořád stejně. Jen mám větší chuť na zeleninové a ovocné saláty. Tak si víc dopřávám.

RAB

v horkých dnech jím stejně, ale mám chuť na úplně jiné věci

Jerzy

Ja mam stravu hezky rozvrzenou od sveho wellness poradce a nemohu si stezovat 🙂.Jo a ten pitny rezim je hodne dulezity.