beer

Pozorovali jste již někdy Drakonidy? Já zatím tuto podívanou neviděl, snad teď..

http://www.as­tro.cz/clanek/4857
Doplňuji:
Tak jsem se díval na předpovědní model oblačnosti Aladin a asi toho moc neuvidíme, nebo zmrznem během pozorování )) Škoda, že pěkné počasí nevydrželo a pár dnů víc..

Nejlepší odpověď
www

Díval jsem se na létavice už jako kluk, tehdy jsem znal max. Perseidy. Ale třeba jsem viděl i tyto, jenom to jednoduše nevím.:-D Teď se zkusím podívat, jenže má dokonce pršet ☹
Doplňuji:
Tak jsem koukal, koukal, zima jak v Rusku a viděl kulový, jenom mraky ☹