ahold

Pozorovali jste dnes v noci perseidy? A přáli jste si něco?

opr. Perseidy

Nejlepší odpověď
briketka10

U nás byly mráčky snad příští rok bude líp
vybavím se dalekohledem, sledovala jsem
od 20 hodin ta přistávající a odlétávající
letadla a poslouchala komunikaci pilotů s
věží moc hezký ( skoro až do noci ) 😁
http://slowtv­.playtvak.cz/pla­nespotting-0pr-/planespottin­g.aspx?c=A150624­_164934_planes­potting_cat

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-co-se-stalo-na-letisti-ruzyne

Další odpovědi
gecco

Ne – bohužel bydlím v Praze, takže k pozorování bych musel někam za město – a jako na sfiňu se zrovna včera večer obloha zatáhla (po kdovíkolika dnech), nechtělo se mi ani vyjíždět…
😉

quentos

Ne, ačkoliv jsem to plánoval. Ale není to poprvé ani naposled, tak snad příště…

anonym

I u nás bylo zataženo a když jsem se ráno ve tři probudil a šel na balkon, nebe bylo plno hvězd, ale nic jsem neviděl. Možná že Perseidy lítaly na druhé, severní, straně.

Hlada

Ano, myslel jsem na ně, po půlnoci jsem vylezl na zahradu, čtvrt hodiny kroutil hlavou a kromě dvou družic a několika letadel neviděl nic, tak jsem zase zalezl.

mirekborek

Bydlím na vesnici a plánoval jsem to, ale naneštěstí jsem na to zapoměl :( Tak se podívám příště.

barunka4202

Ano, bydlím kousek za Prahou, a tak trochu vidět Perseidy byli i když jich bylo jen pár… Přála jsem si, a tak doufám, že se mi přání vyplní…

ReHu

Jj. Viděla jsem jich několik.
Byla to nádhera.
Zvláštní bylo, rozmýšlela jsem, co bych si přála a najednou jedna letí 🙂.
Říkám si, náhoda?
Chvíli nic, přání a zase letí 🙂.
Kolem 2.hod.

jebatadmina

Příspěvek smazán administrátorem.