led

Pozor vírus! Trojský kôň Stretol sa niekto s týmto vírom?

Teraz hlásili v správach o novom víre trojsky kôň, šírenom hlavne pomocou sociálnych sietí,
v angličtine vás priateľ upozorni na odkaz s vašim videom. Neklikajte na ten odkaz, nevšímajte si ho.
bude to v http://www.no­viny.sk/ po skončení večerných novín
Stretol sa niekto s týmto vírom?
Doplňuji:
iceT, áno je to ono. Doporučujem každému prečítať. Netýka sa to len facebooku.

Zopakujem iceT odkaz:
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/239996-pocitacovi-pirati-se-snazi-napalit-uzivatele-facebooku.html

Nejlepší odpověď
iceT

Zatím ne,ale kamarádka hodila na zeď FB varování,jedná se pravděpodobně o stejnou věc-POZOR POZOR POZOR ! ! ! ! LIDI PROSÍM , AŽ VÁM BUDE NĚKDO Z PŘÁTEL PSÁT ANGLICKY ! NENÍ TO NIKDO Z PŘÁTEL , ALE POUZE HACKER KTERÝ SE NABOURÁVÁ NA ÚČTY ! ! VĚTŠINOU PÍŠE '' HI , HOW ARE YOU ? '' PROSÍM NEODEPISUJTE ANI NEOTVÍREJTE ODKAZ ON SE VÁM SNAŽÍ POSLAT VIDEO SE KTERÝM VÁM KOMPLETNĚ !ZAVIRUJE! VAŠE PC ! ! . . . NEOTEVÍREJTE ODKAZ ! ! ! TENTO STATUS KOPÍRUJTE A ŠIŘTE DÁL-tohle je to varování a pak ještě něco z novinek.cz o pirátech http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/239996-pocitacovi-pirati-se-snazi-napalit-uzivatele-facebooku.html

Další odpovědi
barnajka

Na Facebooku je každou chvilku něco. Asi největší sviňárna byl virus v chatu: jménem vašich kamarádů se otevřelo chatovací okno a v něm odkaz na nějaký fotky. Žádný podraz byste v tom nehledali – vypadalo to, že odkaz vám posílá kamarád. Stačilo na odkaz kliknout a už jste v tom jeli. Asi 5 kamarádů mělo na několik dní odstaveny účty, prý šílená anabáze, než jim je zase odblokovali.
Vzpomínám si na ještě jeden virus, bylo to hned po dopadení Usamy bin Ladina. Facebookem se šířilo video – prý autentický záběry z akce (a taky Usámovy mrtvoly). Stačilo prý video spustit a spustil se i virus. Sama jsem toto video měla 2× na zdi, ale stihla jsem ho včas smazat. Teoreticky by totiž stačilo, kdyby to video ze zvědavosti spustil některý z mých kamarádů, co mi přišel kouknout na zeď. V tomhle jsou ty viry zákeřný – vy sami můžete být obezřetní a chovat se „bezpečně“, jenže stačí jeden „hloupý“ kamarád a lítáte v tom, ani nestačíte mrknout.

anonym

každý, kdo pracuje s počítačem a má ho rád a nechce přijít o něj, tak by měl navštěvovat níže uvedený odkaz.
Ano, slyšel jsem o tom. Na toto nemusím být hecker geniální, prostě potvrdíte to, že si chcete stáhnout ten vir (vy si myslíte, že je to něco jiného ;D)

Zdroj: http://www.vi­ry.cz/go.php

hanulka11

ano měla jsem ho v PC , obrazovka zčernala a stále se mi tam objevovala tabulka a psalo mi to že za měsíc mi vyprší .......... a pak, že si musím cosi obnovit a za měsíc se nic nedělo a dodneška také ne

151kbar151

Hanulko, co ti mělo vypršet a jak se nemohlo nic dít? To by si asi nemohla být na Odpovedi.cz teď. Jinak s virem zkušenost mám, naštěstí mám Superantispyware a ten to odstranil-byl to Trojan.Web.Hijacker a v PC jsem ho měl třikrát v disku C.

led

užívateľ píše
…mě se to dneska stalo :D ale na nic neklikám

dávám jak jdou zprávy po sobě:
hi. how are you? / Wanna laugh? / It is you on the video ?)) want to see?) a pak odkaz http://188.24­.247.252/1624369­443