réza9107

poznávání věcí v zatečkované papíře?

Prosím nevíte, jak se to jmenuje? Máte zatečkovaný papír a mezitím máte schované různé tvary atd. Něco podobného podstupujete, když si chcete udlat řidičák. (nemyslím oční klamy)

Odpovědi
Drap

Testy na barvocit

mosoj

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemate-poruchu-barvocitu

karkulo

Ishiharov test

cochee

Jmenuje se to 3D stereogram. Můžeš to hledat i pod prostým „stereogram,“ to je ale nepřesné označení, stereogram (bez 3D) je dvojobrázek, vyfocený pro to určeným stereofotoaparátem a následně prohlížený v obdobném „dvouokém“ přístroji, stereoskopu. Přesto, dáš-li googlovat „stereogram,“ tak v obrazových výsledcích budou tyto 3D stereogramy, na které se ptáš.