FOG

Poznavaci znameni

A co tak si dat nejake poznavaci znameni,ze jsme z odpovedi.CZ?
Samozrejme tady nejsem jen pro nejake bodiky.Rad se poucim a i pomuzu z vlastnich zkusenosti.
Myslim,ze i vetsina lidi zde odpovida podle toho a ze nejde jen o zabavu.
Takze vymysli nekdo neco,treba nejakou cast obleceni,ci odznak,podle ceho by se lide z odpovedi poznali?
Nebo si myslite,ze je to vylozena blbost?

Nejlepší odpověď
kropitko

co to má znamenat,jste se všichni dneska zbláznili??? Vy chcete nosit odznak,nějaký anonym má problém s lepidlem. K čemu by to bylo dobré,jsem z vesnice,téměř nikam nechodím. A nedokážu si představit,když bych někam šla s odznakem,tak by si asi manžel myslel,že už mi z toho mateřství hrabe.

Další odpovědi
anonym

Jedna z největších.

panenka

je to opravdu zbytečné a pěkná hloupost.

Michal

Nechápu,co vám chybí,další téma k dohadům?

afro.minerva

Myslím si, že by nejlepším poznávacím znamením byla vlastní fotografie. Ale nějaký odznak nebo něco podobného…to je asi nesmysl…