Poznáte, že jste v přátelském vztahu přítel, nebo důvodem k přátelství?

Doplňuji:
Kdo nepochopí otázku, to je dobře, že se nemusí ptát…

Nejlepší odpověď
poa.li

Tomu merozumím – té formulaci…
Doplňuji:
Aha, to je dobře. Ale přesto se zeptám: Jak je tato otázka myšlena? Díky…

Další odpovědi
Andělé

Přítel je přeci důvod k přátelství…

anonym

Ano poznám a chápu i formulaci.
Pro méně bystré by se to dalo upřesnit, vnímáte, že vás někdo považuje za přítele anebo že by stál o vaše přátelství?
Doplňuji:

  • malý ilustrativní výrok -„Přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme sami“.

terry

Nechápu otázku.

briketka10

vím, že sestra je moje přítelkyně, někdo to třeba říci nemůže a všichni příbuzní z Moravy, poznám kdo mě má a nemá rád..
opravdové přítelkyně jsou mé dvě spolužačky odmalička..
a dvě kamarádky z nemocnice a práce..

BELA81

Ještě by bylo dobré zeptat se poznáš přátelství od přetvářky?Když je ti s někým dobře a necítíš žádné ale,tak je to přítel.