beer

Poznáte tuto rostlinu? Díky!

Kamarád mně to poslal, jesttli ji neznám. Jenže jsem to ani neviděl a tedy se vůbec nechytám..))
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/614786/co_to_je­.jpg

Doplňuji:
Tak to uže je lepší a bude to ona )) Díkec!!

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

To bude asi nějakej fíkus, ne? Taková typická pokojovka…
Doplňuji:
To dlanitě zpeřené postavení listů mě zmátlo a nedalo mi to, tak jsem hledala více a podle mě je to Šeflera.

beer

RyuzakiKate, fíkusy sice jsou typické pokojovky, ale takovej jsem ještě neviděl a nepřipadá mně to na fíkus ))