mosoj

Poznáte své nádraží ?

http://vlak.wz­.cz/fotogaleri­e_nb.html#ces­ka_republika
Doplňuji:
Pro mně jsou některé budovy přímo architektonické skvosty. Zajímavější než prso celebrity. To má každá žena !!!

Nejlepší odpověď
Wang

Poznám. Cesty vlakem mám rád. Stránka je zajímavá.

Další odpovědi
iceT

http://vlak.wz­.cz/fotoalbum/ko­jetin.jpg

Funna

tuhle otázku jsem úplně nepochopila…proč bych ho neměla poznat, když vypadá pořád stejně…ale jako ukázku toho, že existuje taková obsáhla „databáze“ nádraží, to beru…

anonym

poznal jsem jich několik, některá zkrášlila a u jiných jsem v šoku jak dopadlo.

anonym

Poznal jsem to svoje,tedy to,ze kterého jsem jezdíval jak malý kluk. Jsou vyměněny dveře,nový nápis,ale i tak je to krásná vzpomínka.
 http://vlak.wz­.cz/fotoalbum/bu­disov_nad_budi­sovkou.jpg

aramah

Kdepak nepoznám,vlastně jsem nikdy nejezdila vlakem ani busem.
Já bych nezvládla ani městskou 🙂
Doplňuji:
Nojo nějak jsem opět nepochopila otázku :))

johana 56

Dík za odkaz.Naše nádražíčko sice po rekonstrukci vypadá úplně jinak,takto si jeho dřívější vzhled mohu kdykoli připomenout.

Katusa

Milý odkaz, je tam i to „naše“ nádraží, ač sem již několik (snad i desítek) let vlak již nejezdí…

anonym

Poznám a znám i tento soubor. Zvláštní je, že na těch snímcích vypadá skoro každé nádraží lépe než ve skutečnosti. Řadu jich znám ve skutečnosti. Dobře vypadá i nádraží v Suchdole nad Odrou. Doporučuji se na ně podívat. To je nádherné i v reálu.

Damiana

Otázku sice moc nechápu, ale zato mne zaujala velmi zajímavá asociace: Nádraží – Prso.
Hm, zajímavé…:-)
Doplňuji:
No a teď ještě ta „černá hadice“ v jiné odpovědi! Mosoji, ty mě dnes zničíš! 🙂
(bolaku, bdi!)

Jinak – odkaz je zajímavý.:-)

anonym

Sice otázka nic moc, ale odkaz je moc pěkný a zajímavý- už prohlížím a vzpomínám :))

mosoj

Já vím. Je o něco horší než od bolaka.

annas

Také jsem už dostala a prohlížela. Je vidět, že jde o starší záběry. Zpravidla je objekt na fotografii hezčí než ve skutečnost.