annas

Poznáte stará česká přísloví?

  1. Pták se štíhlými křídly a hluboce vykrojeným ocáskem, pokud je sám, nezpůsobí, že nastane roční období od 21. 3. do 20. 6.
  2. Občas může dojít i k situaci, že se kvalifikovaný řemeslník opracovávající dřevo seknutím bezděčně poraní.
  3. Zatím jen krátce existující náčiní na metení, vyrobené z prutů připevněných na holi, kvalitně odstraňuje nečistoty z povrchu.
  4. Proslulost týkající se života pozemského je rovna nízkým bylinám s úzkými listy, tvořícím souvislý porost na obdělávaném pozemku.
  5. Je-li šelma, ochočená k hlídání, v závěrečném období svého života, neosvojí si jiné triky, než doposud zná.

Nejlepší odpověď
1popelka1

  1. Jedna vlaštovka ještě jaro nedělá.
  2. I mistr tesař se někdy utne.
  3. Nové koště dobře mete.
  4. Starého psa novým kouskům nenaučíš.
  1. ještě popřemýšlím

Doplňuji:

  1. Světská sláva, polní tráva?? Nic jiného mě nenapadá…

Další odpovědi
anonym

tak ted budu za ostudu,znám jen tři 2 i mistr tesař se utne
3 nové košte dobře mete
5 stareho psa novým kouskům nenaučíš

vagra

Nebo taky:
4-Všechna sláva, polní tráva.