Zlatý

Poznáte přísloví podle jejich vědecké definice(2)?

1. Verifikace informací poskytovaných subjektem s kalorickým deficitem subjektu s pozitivní kalorickou bilancí se limitně blíží nule.

2. Člověk, který vynalezl malé jednostopé monocyklické nákladní vozidlo, tvořené dřevěnými hranoly, fixovanými rámem z téhož materiálu přecházejícího ve dvě protažená madla, byl posléze nucen toto vozidlo vlastními silami uvést do pohybu a přemístit ho v prostoru.

3. Věkem poznamenaná pozitivní emoce obsesivního charakteru nepodléhá oxidaci atmosférickým kyslíkem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

1. Sytý hladovému nevěří.
2. Někdo vymyslel trakař a pak ho musel tlačit.
3. Stará láska nerezaví.

Další odpovědi:

Bronzový

sytý hladovému nevěří ad 1 stará láska nerezaví ad 3 ad 2 nevím

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Je to už pěkných pár let, co jsem rčení o trakaři slyšela poprvé (u přijímaček na střední), pak až tady. Nevím o nikom, kdo by jej znal…Nebýt tam jednostopé vozidlo, tak mě rčení netrkne, spíše jsem hádala a docela se divím, že se mi vybavilo….
Vagro, nevím jestli jsou zasloužené, ale děkuji. I Vám Annas.

Zlatý

vagra

1-sytý hladovému nevěří
3-stará láska nerezaví
2-fantastická definice trakaře,ale přemýšlím o přísloví,kde se vyskytuje trakař...

Zlatý

annas

Vagro, měl jste jí dopředu. Čekala jsem na Vás, takže body jsem nedala. Přece nevíte, zda jsou odpovědi správné, jen tušíte!!!

U nás se přísloví o trakaři dost pooužívalo.

Zlatý

vagra

Nejsem si jistý s tím "tragačem".To vysvětlení 1panenky1,je logické a má smysl.Navíc jej neznám.
Nakonec o nic nejde.

Zlatý

vagra

Jo-už to vím,přečetl jsem si to- 1popelka1 je dobrá,už chápu,proč tam má ty zasloužené jedničky!

Zlatý

1popelka1

Kde na to chodíte, Annas?.... zajímavé, zajímavé :-)

Zlatý

annas

Vzpomněla jsem si, že jsem se asi před rokem či dvěma zúčastnila soutěže na serveru o ženách, kam občas chodím. Tehdy mě definice zaujaly. Mám pocit, že tam byla i nějaká latinská přísloví. Zkusím pohledat.

Víte, já soutěžím, ale ještě jsem nikdy nic nevyhrála. Ale všechno samozřejmě nevím a nechce se mně googlit.

Včera se mně líbila Vaše otázka na V. E. K tomu Vagrova odpověď.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.