ptáč

Poznáte podle namalovaného obrázku povahu?

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/700959/Ske­novany_dokumen­t.jpg

Nejlepší odpověď
redy

Je to člověk který není moc komunikativní,jsou tam dost kulaté a oblé věci.
Je to člověk střídmý nevyhledává společnost, ale je svým způsobem spokojený.
Ty nůžky ostrý hroty, značí že se umí i ozvat.
😉

Další odpovědi
RyuzakiKate

Ehm… umělecká?

Nerevarin

Těžko říct, nejsem psycholog. Ale vypadá to, že třeba romantická, zasněná, klidná, nebo nekonfliktní. Ale to nemusí být vůbec pravda. Stejně tak se může jednat o vyšinutého neurotika s vražednými sklony.

mojitek

řekl bych zřejmě uzavřenější člověk,naivní,rád sní ,citově založený,krapet zmatek v hlavě,chce hodně věcí naráz,zřejmě ne moc praktický

Nevíteto?

Myslím, že tohle posuzování obrázků je trochu blbost… Na ty obrázky má hodně věcí vliv, ne jenom povaha člověka. 🙂