annas

Poznáte, co mají tato slova společného?

1.CHIEFGUARD
2.DEFICIT
3.THIRST
4.CRABCAKE
5.HIJACKER
6.COUGHING
7.CANOPY
8.STUPID
9.COUGHING
Jen malá poznámka: Na to, abyste tuhle jazykovou hádanku uhodli, nemusíte znát žádný světový jazyk (tedy ani angličtinu). Hodně štěstí!

Nejlepší odpověď
rynek878

Každé ze slov obsahuje jeden abecedně řazený trigram. CHIEFGUARD (EFG), DEFICIT (DEF), THIRST (RST), CRABCAKE (ABC), HIJACKER (HIJ), COUGHING (GHI), CANOPY (NOP), STUPID (STU), COUGHING (GHI)

Další odpovědi
BENYTA

A já trapka to hned překládala,po překladu má snad spojitost jen číslo 2 a 8,můj volný výklad – když je někdo hloupý,má úbytek v mozku,ale to je totálně STUPID a DEFICIT mám ted já /mozkový/,protože jsem dnes pracovala na stavbě a nic nejedla…

annas

Benyto, zbytečně se podceňujete. Vždy není ten pravý den na přemýšlení.

BENYTA

🙂