Bronzový

Poznáte člověka jaký je při pohledu do jeho očí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nejen podle jeho očí, ale také i po jeho jízlivých otázek !

Další odpovědi:

Když se dívá hezky a už v očích je vidět, že se usmívá, samozřejmě to na člověka udělá dobrý dojem. Ale moc bych podle toho nehodnotila :).

Zlatý

Ano, často jo, ale nemusí to být jen pohled do očí :-)

Stříbrný

říká se, že oči jsou okno do duše...a jestli ano...tak mám asi smůlu, na samá čuňata, co ta okna neumývají, protože já tam nevidím nic :-))...
jde poznat výraz člově jen z očí, když nevidíš zbytek obličeje, ale že jde poznat povaha člověka na první pohled, jen z očí, to si nemyslím...např. kdyby se mi někdo podíval do očí po prohýřeném noci, nevím, co by tam uviděl .-)

Bronzový

No, třeba se nemusím ani dívat do očí, stačí třeba pohled na ruku a vím, jestli je ten někdo běloch nebo černoch :-)
Ale teď vážně: většinou to dokážu poznat, člověk co je ve věčné depresi má oči jiné, než člověk optimista.

Někdy je možné vyčíst v očích skutečný postoj, který se člověk snaží maskovat. Například navenek si hraje na silného, sebevědomého, chová se arogantně a hrubě, ALE vevnitř je to malý zraněný kluk, který volá o pomoc. Vnější dojem bývá jen maska, za níž se skrývá "někdo jiný". SPousta problémů by neexistovala (hlavně ve vztazích - rodině, ... ) kdyby si lidé hleděli toho skrytého víc než toho, co je navenek vidět. Jednat podle toho skrytého je prospěšnější, i arogantní agresivní alkoholik (přítel, příbuzný) zkrotne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.