ReHu

Poznáte, čí to jsou stopy?

http://letecka­posta.cz/639805666
Doplňuji:
Jsou to běžné fotky v JPG a program typu IrfanView ani nemám.
Možná bude chyba jinde.

Nejlepší odpověď
Bedy

Badisko, to je problém v Opeře – ne na straně tazatele ReHu. V Internet Exploreru i v IceWeaselu (de facto Firefox) to jde standardně otevřít i bez programů typu IrfanView a podobně. Standardní internetový prohlížeč umí zobrazit obrázky typu JPG, PNG, GIF a BMP, nové verze prohlížečů nemají problém i se SVG.

A co se týká těch stop, mě přijde, jako kdyby to zvíře nebylo – je to jen v jedné řadě.. to je jen můj laický názor v tomto ohledu

Další odpovědi
badisko

To vis ze jo …ale K prohlížení použijte program typu IrfanView. coz kazdy nema …jinak se to zobrazi stranka takto …http://letec­kaposta.cz/396111825 :D
Doplňuji:
tak uz jsem to otevrel a je to asi Liska

ReHu

Máte dobrý odhad, ale jste vedle.
Jedna moje psí holka, ta světlejší, při procházce za chůze líže sníh 🙂.

badisko

nebo neco dobre hozeneho…

badisko

nebo tvoje ..

badisko

bedy ta otazka je starsi a neslo to otevrit vice lidem dnes uz jde tu moulo…

badisko

a kde jsou stopy pacek ..?..:D…

ReHu

Sněhu je jen poprašek, tak stopy nejsou vidět. Skoro se prolízala na asfalt 🙂.

badisko

no a vtom pripade to neni ani stopa …a otazka byla spatne polozena …tak napriklad lisky tyto stopy mivaji…u jineho zvirete jsem to jeste nevidel…

ReHu

Lišky u nás jsou, ale takovéhle (nebo podobné) stopy jsem ještě neviděla.