Emefej

Poznám „viditelný“ rozdíl po zapojení monitoru přes rozhraní DVI?

Nalomil jsem si D-Sub kabel k monitoru. Než odejdu do obchodu koupit nový, zajímalo by mě, zda jako běžný uživatel poznám nějaký „viditelný“ rozdíl v kvalitě obrazu, pokud místo původního VGA kabelu připojím monitor přes DVI.
Technická stránka věci je mi jasná, na graf. kartě i na monitoru mám mám DVI konektory stejného typu, tak by to mělo fungovat. Zajímá mě vaše vlastní uživatelská zkušenost s případnou změnou kvality obrazu při připojení monitoru přes VGA vs DVI.

Nejlepší odpověď
Hlada

Připojení přes DVI je obecně kvalitnější, nějaký zřetelně viditelný rozdíl to ale není.

Další odpovědi
cochee

Když se na to soustředíš, tak to poznáš.

Lamalam

Nevím jaký máš zrak, ale já jsem nic nepoznala.