Kajule

Pozná se to?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Bylo mi nedávno 16. Není to dlouho co jsem měla pohlavní styk, ale jelikož to vůbec nebolelo tak jsem se ctěla zeptat, jestli je možné že jsem si protrhla panenskou blánu tamponem. A jestli to pozná gynekološka. Docela by mě to zajímalo. Děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Gynekoložka to zcela určitě pozná a pokud ne, není to gynekoložka, ale nějaký felčar.
Co se týče tamponu ano i ne.

Další odpovědi
Jahoda

Ano, gynekoložka pozná, že jsi o panenskou blánu přišla. Co se týče protrhnutí panenské blány tampónem, je to možné. Záleží na tom, zda je Tvá panenská blána tenká, nebo silná.