bolak

Pozná se absťák z krve?

Jakejkoliv, alkoholovej, nikotunovej, drogovej… Když člověku co má zrovna absťák vezmou vzorek krve, bude vykazovat nějaký nezvyklý hodnoty?

Nejlepší odpověď
Drap

Absťák zřejmě ne, ale alkohol poznají ještě druhý den, drogy a kuřáka ještě po několika měsících.

Další odpovědi
patmull

Myslím si, že by to teoreticky mělo jít, pokud by se udělal skutečně velmi podrobný krevní test, protože „absťák“ doprovází tak jako každý náš pocit nějaké větší uvolnění látek v těle, které by tudíž vykazovaly větší hodnoty než normálně. Ale z běžného krevního testu, který se dělá např. na alkohol apod. to podle mě poznat nejde.