samicek333

Pozná pes psa v televizi?

Protože náš pes pokaždé, když vidí v televizi nějakého psa, tak je z něj hned televizní divák. Dokonce už i slyší na povel „pejsci!“ nebo „televize, koukej!“. Když tam ale vběhne srnka nebo něco, co se takhle podobá psu, pozná to a nezájem. To má pes opravdu tak dobrý zrak, že tam pozná psy nebo vlky?

Odpovědi
zzzzz

Já myslím, že pozná, ten od tchýně i miluje reklamy na ty psí pochoutky.

franku

Pozná,ale je vytočený,že ho necítí.To samé,když mu dáte telefon na ucho,tak slyší,ale je zmatený,že člověka necítí.

Damiana

Já jsem přesvědčená o tom, že ano – beru to podle nenávisti mého jorskříra ke komisaři Rexovi. Je na toho vlčáka tak alergický, že jakmile se tam ten pes objeví a trochu zaňufá, ten náš začne lítat kolem televize jako družice a vrčet. Když se trochu zklidní (u reklamy:-), usadí se pak u „pokračování“ a potom se s ním už jenom „dohaduje“ po zbytek dílu. Děsně by mě zajímalo, co mu „říká“, ale předpokládám, že to bude něco podobného jako když chlapi sledují fotbal…:-)))