Avatar uživatele
samicek333

Pozná pes psa v televizi?

Protože náš pes pokaždé, když vidí v televizi nějakého psa, tak je z něj hned televizní divák. Dokonce už i slyší na povel „pejsci!“ nebo „televize, koukej!“. Když tam ale vběhne srnka nebo něco, co se takhle podobá psu, pozná to a nezájem. To má pes opravdu tak dobrý zrak, že tam pozná psy nebo vlky?

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? manon, Protiva, franku, Damiana, zzzzz, Vodpovedi před 4144 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já myslím, že pozná, ten od tchýně i miluje reklamy na ty psí pochoutky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
franku

Pozná,ale je vytočený,že ho necítí.To samé,když mu dáte telefon na ucho,tak slyší,ale je zmatený,že člověka necítí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já jsem přesvědčená o tom, že ano – beru to podle nenávisti mého jorskříra ke komisaři Rexovi. Je na toho vlčáka tak alergický, že jakmile se tam ten pes objeví a trochu zaňufá, ten náš začne lítat kolem televize jako družice a vrčet. Když se trochu zklidní (u reklamy:-), usadí se pak u „pokračování“ a potom se s ním už jenom „dohaduje“ po zbytek dílu. Děsně by mě zajímalo, co mu „říká“, ale předpokládám, že to bude něco podobného jako když chlapi sledují fotbal…:-)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek