Sonykjuf

Pozná někdo budovu z fotografie?

Cestovatelé a znalci Česka – nevíte někdo, kde stojí tato budova?:
https://www.drop­box.com/s/vched­t7k7g9sn1k/xbu­dova.jpg
Možná je to někde na střední Moravě, ale může to být i kdekoliv jinde 🙂
Díky za tipy!

Odpovědi
Illines

vsimla jsem si ze,nad oknem v prvnim patre je neco psano,ale nemohu to z teto pozice rozlustit,jinak bych rekla ze je to v pohranici.Ti dva mali kluci,maji takovy nemecky styl obleceni.Ale mylit se muzu.

Sonykjuf

Nad oknem v prvním patře? Já vidím jenom cedulku vedle dveří a ta opravdu bohužel nejde rozluštit, ani ze skenu, ani z fotky… ☹