Natty

Pozná doktor(hematolog) z odběru krve na krevní obraz případné těhotenství?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Ne

Pokud dělá běžný krevní obraz, tak ne. Musel by k tomu dělat i hodnoty, které se dělají ke zjištění těhotenství.
Může mu ale krevní obraz vyjít trochu jinak, než kdybys těhotná nebyla, takže se může pídit po tom, co ty lehce jiné hodnoty znamenají. Záleží také na tom, jak staré by těhotenství bylo a jak by to všechno vyšlo… Obecně ale jsou některé hodnoty v krevním obrazu v těhotenství zvýšené. Že je to však těhotenstvím, to si ověří až krevním testem (nebo testem z moči) na výši těhotenského hormonu v těle.

Další odpovědi
tomas.k

Ne