Mucillinka

Pozná dítě tvář svojí matky, když třeba muslimky musí chodit zahalené?

Doplňuji:
To znamená, že dítě nikdy v životě neuvidí tvář své matky? :0

Nejlepší odpověď
Alesh

Přesně tak jak píše kolega, musí se zahalovat na veřejnosti. Svým způsobem je to logické, venku chodí zahalené, aby je někdo neočumoval a doma se pro svého miláčka odhalí, zatímco ty naše princezny se módí, když jdou ven a doma chodí jako strašidla. Co z toho plyne? 😉

Další odpovědi
Ar

Je to tak jak píš iwetax, navíc muslimky musí chodit zahalené na veřejnosti. nebo myslíte , že chodí i v burce spát?

iwetax

Miminko to pozná po čuchu a menší děti tím asi mají problém pokud se jim máma třeba ztratí v davu. Sama jsem takhle šla chvíli s cizí paní , protože měla stejný kabát jako moje matka.Pak to určtě poznají po hlase a mimice obličeje.

HDMI

Tak to ti asi nikdo neřekne.

Tata

To si skutečně mislíte, že muslimové jsou puritáni. Musíte si uvědomit, že v jejich kultůře je žena zbožím. Pokud vy by jste měla originál obrazu od Pikasa, také by jste s ním neběhala po ulici a ukazovala ho každému na potkání. U nich je žena jeho vlastnictví a proto své půvaby smí ukazovat jen svému muži a členům své nejbližší rodiny. Jelikoš se ale musí také postarat o svého muže, musí jít nakoupit a v tu chvili je nutno si svůj majetek chránit před zraky chlípníků. Proto buďte klidná matka s odhalenou tváři tráví se svím dítětem podstatně více času než matky u nás, a dítě v prvních měsících života matku vidí poze s odhaleným obličejem.