Pozitivni a negativni energie. Jak to pusobi mezi lidmi ? Jak je mozne , ze v neci pritomnosti je mi dobre a v neci ne ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to proste je :) Nekteri lide jsou vam dokonale prijemni, ani nevite proc - je to treba zpusobeno drzenim tela, mluvou, dokonalou mimikou, souhrou gest s mluvenim, mohou vam podvedome pripomenout nejakou vam blizkou a milou osubku, a podobně. Oproti tomu kdyz si stoupnete vedle nejakeho brumly a morouse (coz se nemusi projevovat mluvenim!), asi vam moc dobre nebude. Nevim, jak bych to nazval, empatie to primo neni. Podvedome se vciteni do druhych a preneseni podvedome reakce na svoji naladu.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano to je jako sympatie , některý člověk je ti hned sympatický a s někým by ses ani nedala do řeči.
A právě to nás hodně ovlivňuje mě aspoň ano. Pokud vím ,že se musím setkat s člověkem ,který mi není sympatický už předem čekám co zase přijde.Ale pokud mám setkání s milým člověkem těším se a mám prima náladu.

Tak nějak to funguje u mne

Bronzový

Většinou je to tak, že ten kdo má pozitivní mysl a dejme tomu je charakterní osobnost tak v jeho přítomnosti je víc lidem dobře a naopak u osoby s mentalitou darebáka člověku dobře není. Ovšem není to univerzální klíč, také platí, že podobné se přitahuje, dva darebaci si mohou být sympatičtější, než pozitivní člověk a darebák.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 650
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.