Pokročilý

Jak udělat z fotografie pozadí na pozvánku, aby nerušila text?

Zdravím všechny! Potřebuji udělat z fotografie pozadí na pozvánku, ale nevím, jak na to, aby nerušila text. Zprůhlednila jsem ji ve PhotoFiltreStudio na 50%, ale není to ono. Poradíte mi, jak udělat z té fotky hezké pozadí, které by nerušilo text? Děkuji.

Fotka z přírody.

Odpovědi:

Pokročilý

Buď ještě zesvětlit nebo vyměnit fotografii, úplně se jí vzdát...Fotografie jako pozadí mnohdy nedělá dobrotu. Jaká to je fotka?
Takže zesvětlit,zesvětlit,zesvětlit, zkuste si pohrát s jasem, kontrastem,...buď v nějakým programu (třeba v Windows 8.1 nebo 10 Fotky), Wordu klidně.

Stříbrný

Už foto musí být takové, aby aspoň jedna jeho část byla jednolitá (vodní hladina, obloha). Sem pak můžeme vložit text, který rušit nebude.

Zlatý

Barva písma a pozadí musí být vzájemně v kontrastu.
Většinou pomůže změnit barvu písma. Písmo musí být umístěno buďto na tmavých, nebo světlých částech fotografie. Málokterá barva písma vyhovuje oběma požadavkům a když, tak to není hezké.
Také zkus vrstvy obráceně. Písmo dolů a foto nahoru. Foto nezesvětlovat ale zprůhlednit. Prostě je třeba si s tím pohrát.

Bronzový

Na skicároch sa dá vložiť aj písmo, keď sa nastaví priehľadný text. Len treba vyhľadať farbu písma, aby navzájom kontrastoval s pozadím.

Pokročilý

nejsem designer, ale kupuji pravidelně PFka, v pozadí je fotografie která vypadá jako překrytá lehce průhlednou bílou vrstvou a na tom je černé PF, nikdy mi nepřišlo že by se to nějak spolu pralo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.