Miroslavst

Požádali jste někdo někoho cizýho při potížích s autem?

Nebo požádali byste někoho, aby vám pomohl, pokud byste si nebili jistí, že to zvládnete?

http://www.no­vinky.cz/krimi/218865-uvizla-ridicka-v-kladne-pozadala-o-pomoc-mladika-ten-ji-s-autem-ujel.html

ježiš, už se fackuju za to tvrdé Y

Nejlepší odpověď
kropitko

Známý potřeboval vytáhnout ze závěje. Ten člověk mu řekl ať mu dá 500,–, že ho vytáhne. Než si známej stihnul přidělat lano k autu, tak byl dotyčný v čudu. Tak na to je potřeba si dát také pozor.

Další odpovědi
ten který je

Člověk aby se bál někoho požádat o pomoc.Miroslavste pozor na pincka!:-)

ReHu

Už jsem několikrát požádala cizího o pomoc.
Je ovšem smutnou pravdou, že drzost, arogance a podobné vlastnosti dnes stále roste a nezná hranic.

hanulka11

tak to jsem četla,to je mazec.
Já minulý týden přijela na parkoviště a za 20min jsem nastartovala a ono jen uauaua a nic tak naštěstí, sám bez řečí jeden mladík do mě strčil a jelo to, ale z auta bych nevylezla.

vecernice

Jednou jsem vezla kamarádku na pohotovost .Byla už hrozná tma a na parkovišti nemocnice ještě větší.Myslela jsem si,že mám úplně prázdný kolo/najela jsem do díry/a tak když jsem tam tak čekala a přijela policie s řidičem na krevní zkoušku,jsem je s úsměvem požádala o pomoc.Poradili mi kde je benzínka kde kolo dofouknu a taky kde všude stojí jejich kolegové,aby mi při nejhorším pomohli oni.Nakonec jsem z díry vyjela a s úsměvem se vrátila domů.U žádných pomáhajících a chránících spoluobčanů jsem radši nezastavovala a jen se celou cestou smála.

rosa

Já zatím mám dobré zkušenosti – nebo – dobré auto? Zatím mi všichni cizí pomohli. Mám takovou zaklínací větu: „žena v nouzi – můžete mi prosím pomoct?“ A pomohli. Několikrát šťouchli, jednou vyměnili pneu, jednou práskli do startéru, 2× pomohli zaparkovat do ďoury.