Avatar uživatele
Miroslavst

Požádali jste někdo někoho cizýho při potížích s autem?

Nebo požádali byste někoho, aby vám pomohl, pokud byste si nebili jistí, že to zvládnete?

http://www.no­vinky.cz/krimi/218865-uvizla-ridicka-v-kladne-pozadala-o-pomoc-mladika-ten-ji-s-autem-ujel.html

ježiš, už se fackuju za to tvrdé Y

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, anonym, Lásenka před 4883 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Známý potřeboval vytáhnout ze závěje. Ten člověk mu řekl ať mu dá 500,–, že ho vytáhne. Než si známej stihnul přidělat lano k autu, tak byl dotyčný v čudu. Tak na to je potřeba si dát také pozor.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Člověk aby se bál někoho požádat o pomoc.Miroslavste pozor na pincka!:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Už jsem několikrát požádala cizího o pomoc.
Je ovšem smutnou pravdou, že drzost, arogance a podobné vlastnosti dnes stále roste a nezná hranic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak to jsem četla,to je mazec.
Já minulý týden přijela na parkoviště a za 20min jsem nastartovala a ono jen uauaua a nic tak naštěstí, sám bez řečí jeden mladík do mě strčil a jelo to, ale z auta bych nevylezla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Jednou jsem vezla kamarádku na pohotovost .Byla už hrozná tma a na parkovišti nemocnice ještě větší.Myslela jsem si,že mám úplně prázdný kolo/najela jsem do díry/a tak když jsem tam tak čekala a přijela policie s řidičem na krevní zkoušku,jsem je s úsměvem požádala o pomoc.Poradili mi kde je benzínka kde kolo dofouknu a taky kde všude stojí jejich kolegové,aby mi při nejhorším pomohli oni.Nakonec jsem z díry vyjela a s úsměvem se vrátila domů.U žádných pomáhajících a chránících spoluobčanů jsem radši nezastavovala a jen se celou cestou smála.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosa

Já zatím mám dobré zkušenosti – nebo – dobré auto? Zatím mi všichni cizí pomohli. Mám takovou zaklínací větu: „žena v nouzi – můžete mi prosím pomoct?“ A pomohli. Několikrát šťouchli, jednou vyměnili pneu, jednou práskli do startéru, 2× pomohli zaparkovat do ďoury.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek