Luke19

Power Point – akce přidružená k objektu

Jak se provádí tato funkce ? Chci udělat kvíz tak, že když soutěžící klikne na políčko „a“, tak se zobrazí buď červený nebo zelený smajlík. Díky

Odpovědi
ingi

Musíš si vytvořít dvě samostatné slidy, do kterých dáš ty smajlíky. Potom napíše do slidu otázka a vložíš dva objekty, do kterých napíšeš „Ano“,„Ne“. Potom musí přiřadit akci, na který slide po zmáčknutí odpovědi, budeš přesměrován, jeslti na zelené smajlíka nebo červeného.