Luke19

Power point 2007 – 2010

Vytvořil jsem prezentaci v programu power point 2007. Ta obsahuje videa atd. Půjde to přehrát v Power point 2010 (tak, že vše půjde) ?

Nejlepší odpověď
Alesh

Mělo by, ale nutno vyzkoušet. Jinak zpravidla musíš mít ta videa, zvuky atd. zkopírovaná taky, protože se neuloží do té prezentace, ale spouští se z disku, kde byla uložena a do prezentace se vloží pouze odkaz.

Další odpovědi
Bedy

PowerPoint 2010 je de facto stejný jako 2007. Ze zkušeností vím, že problémy nejsou (zatím jsem se s nimi nesetkal).
Akorát upozorňuji, že videa nebo větší zvukové soubory musí být zkopírovány s prezentací. PowerPoint to neintegruje do prezentace, ale vytvoří tam jen odkaz.