Avatar uživatele
anonym

Power Metal – Klávesy nebo elektrická kytara?

Ahoj,
Jsem na ZUŠ a do pondělí se mám rozhodnout pro nástroj na který chci příští rok chodit. V budoucnu, až budu na nástroj hodně umět bych chtěl hrát covery z Power Metalových písní a možná se i přidat do nějaké kapely, jenomže se nemůžu rozhodnout. Elektrická kytara či klávesy :( Na klávesy jsem hrál rok a šlo mi to hodně dobře a bavilo mě to. Na akustickou kytaru jsem to také zkoušel ale skoro vůbec mi to nešlo a ani mě to moc nebavilo.Jestli to na elektrické bude jiné, to nevím.Jak to vidíte vy?

Doplňuji:
Po hodu minci, kdy jsem byl celkem zklamaný ze padla el.kytara jsem se rozhodl pro klávesy :) :D

Zajímavá 0 před 3225 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Fyzik

Pokud jsi hudebně nadaný, neměl by pro tebe být problém, když si s někým, kdo umí, sedneš, nástroji za půl hodinky v základu porozumět a pochopit „požadavky“. Nebo koukej na videa na youtube, co který hudebník hraje. Osobně u nástrojů neřeším baví/nebaví, protože mě baví všechny, jen každý vyžaduje různé schopnosti hráče. V podstatě jde o hudbu, na každý nástroj jde hrát zajímavě, pokud tě to nebavilo, měl jsi špatného učitele a špatně vybranou hudbu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

to je těžkej dilemat, pro metalovou hudbu se spíš hodí kytara, pro klávesy máš nadání..nejlépe zkombinovat oba nástroje, budeš mít víc šancí na upatnění

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Minas

Zkus raději klásevy, sám na ně hraju, ale nikdy jsem se od nikoho neučil, prostě jsme si je koupil a hrál a hrál, ZUŠ je podle mě blbost, úplně ničí kreativního ducha

před 3225 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

A z čeho jsi se učil:) Jedny noty doma mám, pak mám sbírku pro klávesy na hard rock a ten Power Metal

před 3225 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek