Pokročilý

Power Metal - Klávesy nebo elektrická kytara?

Ahoj,
Jsem na ZUŠ a do pondělí se mám rozhodnout pro nástroj na který chci příští rok chodit. V budoucnu, až budu na nástroj hodně umět bych chtěl hrát covery z Power Metalových písní a možná se i přidat do nějaké kapely, jenomže se nemůžu rozhodnout. Elektrická kytara či klávesy :( Na klávesy jsem hrál rok a šlo mi to hodně dobře a bavilo mě to. Na akustickou kytaru jsem to také zkoušel ale skoro vůbec mi to nešlo a ani mě to moc nebavilo.Jestli to na elektrické bude jiné, to nevím.Jak to vidíte vy?

Doplňuji:
Po hodu minci, kdy jsem byl celkem zklamaný ze padla el.kytara jsem se rozhodl pro klávesy :) :D

Odpovědi:

Bronzový

Pokud jsi hudebně nadaný, neměl by pro tebe být problém, když si s někým, kdo umí, sedneš, nástroji za půl hodinky v základu porozumět a pochopit "požadavky". Nebo koukej na videa na youtube, co který hudebník hraje. Osobně u nástrojů neřeším baví/nebaví, protože mě baví všechny, jen každý vyžaduje různé schopnosti hráče. V podstatě jde o hudbu, na každý nástroj jde hrát zajímavě, pokud tě to nebavilo, měl jsi špatného učitele a špatně vybranou hudbu.

Stříbrný

to je těžkej dilemat, pro metalovou hudbu se spíš hodí kytara, pro klávesy máš nadání..nejlépe zkombinovat oba nástroje, budeš mít víc šancí na upatnění

Diskuze k otázce

Pokročilý

Minas

Zkus raději klásevy, sám na ně hraju, ale nikdy jsem se od nikoho neučil, prostě jsme si je koupil a hrál a hrál, ZUŠ je podle mě blbost, úplně ničí kreativního ducha

Pokročilý

Leonix

A z čeho jsi se učil:) Jedny noty doma mám, pak mám sbírku pro klávesy na hard rock a ten Power Metal

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 429
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.