Miroslavst

Povolili byste to?

Tak jak odpověděla panenka, musela by mít povolení od svého partnera, aby mohla donést domů 1 milion.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevera-da-se-to-tak-nazvat

Povolili byste to svému partnerovi?

Já osobně bych své manželce řekl větu: „Ty tady ještě sedíš?“

Nejlepší odpověď
anonym

já mám doma takového malého Othella,takže ani za milion,kdyby to bylo obráceně tak mu řeknu-ty jsi tady ještě?

Další odpovědi
kapka

Tam, co má manžel dílnu teď po povodních vyvařují, pro všechny obyvatele, co celý den odstraňují škody, pro vojáky, pro hasiče atd., ve školce obědy. Manžel si to moooc pochvaluje, ale když jsem ho slyšela, jak si smutně postěžoval, že si s ním paní učitelka nechtěla jít po obědě lehnout, tak bych mu to snad i dovolila, zvlášť za ty prachy. 😁

Bumbes

To víš, já ti tu na to odpovím a pak mne budou honit četníci pro kuplířství…

Hudler

Ne, protože můžou být i rizika. Milión není až tak závratná částka, když to sronám se zdravím.

vecernice

Povolit,nebo alesponˇ oznámit by se to mělo.Pochybuju,že by někdo z nás doma utajil 1 milion v rodinném rozpočtu.

panenka

No já bych to asi Miroslave nepovolila protože kdyby ano pak bych tu nevěru hodně těžce nesla a pro mě by to už nemělo cenu žít s někým kdo by toto udělál.

lorja

Na takovou otázku neumím pravdivě odpovědět.