Dismas

Povolí mi SPZ na přání s textem CETNIK01?

barbakan: Neexistují ani Rz.

Odpovědi
UltraFan

Myslím, že povolí. Protože alespoň jednu číslici to obsahuje a zakázené písmena (G,CH,O,Q,W) to také neobsahuje.

lexx

povolí, když přineseš papír od doc.MUDr. Chocholouška

JájsemRaibek

Normy na písmena a číslice splňuje, ale asi bys nesměl s takto označeným vozidlem do Francie :D

bolak

možná že jo, ale spousta lidí to bude číst jako centík01, a to už je celkem blízko k cenťák01 a pak už je ve fantazírování nezastavíš, pokaždé když tě uvidí vystupovat z auta, budou na tebe palcem a ukazováčkem ukazovat míru jednoho centimetru a smát se..

cochee

Jednou z podmínek povolení snobské RZ je i jedinečnost. To znamená, že pokud někoho stejný text napadl dříve než tebe a stihl to realizovat, tak ne, tuto značku ti nepovolí.

anonym

Dismas, co tedy existuje, jako evidence motorových vozidel, občanka?

Dismas

státní poznávací značka silničního motorového vozidla a přípojného vozidla

anonym

Podívej se do TP.