Kai

Povolený šroubek uvnitř notebooku – co s tím?

Mám notebook rok starý, jednou už jsem ho bohužel měla v opravě, protože se mi do něj mou chybou dostala voda. Jenže teď je slyšitelně jasné, že v konstrukci notebooku se „pohybuje“ šroubek, což si myslím, že špatně dotáhli. Teď nevím jestli jim ho dát do opravy, nebo to nechat takto být?

Nejlepší odpověď
briketka10

Podívej se, kdys ho v té opravě měla a
případně můžeš reklamovat bezplatně.

Další odpovědi
UltraFan

Tak znovu do opravy 🙂

jáára

Najdi kam patří a dotáhni. bude nějakej jistící, od wifiny, disku nebo mechaniky. Asi bych se ho minimálně pokusil vyndat – nebezpečí zkratu na MB vysoké.