hope

POVOLENÍ K VYKOPÁNÍ STUDNY

DOBRÝ DEN. PROSÍM VAS POTREBUJI K VYKOPANI STUDNY NA VLASTNÍM POZEMKU POVOLENÍ? A POKUD ANO,KDE SI MÁM ZAŽÁDAT. DĚKUJI. PETRA

Nejlepší odpověď
Marky71

Vodohospodářské povolení je samozřejmě potřeba. Součástí žádosti na příslušném odboru životního prostředí je projektová dokumentace (jednoduchá) a dále i hydrogeologický posudek, který vyhodnotí hydrogeologické poměry v lokalitě, tedy i to, zda nedojde k ovlivnění jiných studní.

Další odpovědi
panenka

určitě si zajdi na daný uřad pod koho spadáš a kdo má na starosti stavební věci tam by ti měli spíše musí na tvé otázky zodpovědět.já co vím tak jen to že je to prý hodně vyřizování a papírování včetně razítek.tak si zajdi tam