Pokročilý

Povlečení- 2 polštáře a peřina

Ahoj, mám dotázek, nevíte, kde by se dalo koupit povlečení na dva polštáře a peřinu? Normálně se to takhle prodává, ale jen na velkou peřinu a polštáře- tj. 200x140 a 2x 70x90. My bysme ale potřebovali povlečení 200x90 a dva polštáře 50x70. Existuje obchod, kde by se to takhle dalo koupit? Nebo kde by se koupila jedna sada na peřinu a jeden polštář a jeden povlak na polštář by se koupil zvlášť?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Aby vám stačila šířka povlečení 90 cm, museli byste vypadat jako placičky :-)Zatím jsem pokaždé kupovala v soupravě jeden povlak na deku + 2 na polštáře, jen mi k tomu většinou chybí ještě povlak na malý poltářek. Nejhezčí a nejlevnější jsem koupila v různých tržnicích a u ťongů. Pokud ale jsi placička, tak stačí zúžit:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Nevím ,ještě jsem se s tím nesetkala na postel pro dospělého .Taková šíře se prodává do dětské postýlky .
Jestli to bereš podle šířky postele to ale je špatně .
I každá deka či peřina má šíři 140cm.
Takže pokud na mírách trváš ,budeš si to zřejmě muset nechat ušít na míru .

Bronzový

Nepochybuji že se to prodává, ale je mnohem rychlejší si to ušít na míru a pokud neumíš šít tak se na tom snadno naučíš. Těch 90 cm je ale hodně málo raději si to ještě přeměř.

Diskuze k otázce

korneus

Dobrý den,
naprosto bez problémů toto zakoupíte v obchodě vaseloznipradlo.cz
Ztačí si vybrat jaké povlečení se Vám líbí a napsat do poznámek jaký rozměr si chcete nechat ušít. Dodávka ušitého povlečení na míru je tak týden. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.