bolak

Povídáte si spolu u rodinného obědu/večeře nebo se držíte pravidla „u jídla se nemluví“?

Nejlepší odpověď
Drap

Normálně se spolu bavíme

Pokud nebudu u jídla s nikým mluvit, tak můžu jíst klidně sám.

Další odpovědi
baghira

Normálně se spolu bavíme

Společné jídlo je svým způsobem „společenská událost“, takže se při něm samozřejmě mluví. Ale zase ne jeden přes druhého, že.

anonym

Normálně se spolu bavíme

To to je ze staré etiky,že se u jídla nemělo u jídla mluvit.

Heřman

Normálně se spolu bavíme

U stolu je vždy nejlepší sranda (zábava).

mechanka

Normálně se spolu bavíme

Určitě bychom si povídali,ale rodinné jídla už u nás nejsou.

aramah

Normálně se spolu bavíme

kapka

Normálně se spolu bavíme

samicek333

Normálně se spolu bavíme

I když se to mámě nelíbí, ale taky povídá:D