SinceX

Povězte nějaký vtip..:)

Mám dva drastický, doufám, že nikoho tím nenaštvu..

Víte jaký rozdíl je mezi skautem a židem?

Že ne?

Skaut se z tábora vrací

Přijede lord z lovu v Africe, po příjezdu k němu přiběhne Jean. „Lorde, lorde, tak co jste chytil?“ Lord: „22 antilop, 22 lvů a 150 nouplízáků“ „Lorde, co jsou to ti nouplízaci?“ „No, jsou malí, černí a běhají kolem mě a křičí: "No please, No please !“

Doufám, že tyto vtipy nikoho nepohoršili a předem se omlouvám..:)

Nejlepší odpověď
magicm18

Maminko,maminko koupis mi zmrzlinu?Prosim te, nerikej mi maminko,to ze spim s tvym otcem jeste neznamena,ze mi budes rikat maminko!A jak ti tedy mam rikat?No,rikej mi normalne Evzene.

Další odpovědi
Mili @

Ženská si objedná do bytu montovanou skříň. Přijedou, namontujou, > žena zaplatí, odjedou. Najednou projede pod okny tramvaj a skříň spadne. > Co
teď?
Manžel není doma, tak skočí pro souseda, ať jí pomůže.
Soused zvedne skříň a připevní ji vrutama ke zdi. Projede tramvaj a skřín zase spadne.
Soused říká:
„Víte co, já to přimontuju, vlezu > do skříně a kouknu, kterej vrut povoluje
první, a tam pak dám větší.“ > Žena souhlasí a že půjde zatím postavit na
kávu.
V tom se vrátí > manžel, vidí na stole prostřeno pro kávu a novou skříň.
Otevře ji, tam > soused.
„Co tu děláte, sousede?“ zařve. Soused se zamyslí a pak > povídá:
Víte co, dejte mi rovnou přes hubu, protože když vám řeknu, že tu čekám
na tramvaj, tak mi stejně neuvěříte…!"

Doplňuji:
Chlap přijde nečekaně domů a nachytá manželku se sousedem v posteli!
Popadne souseda, otevře okno, vyhodí ho z 6. patra a řve: „Když si myslíš, že máš většího ptáka, tak leť!“

Elk

Jste zdejší?
Kdo?
Vy!
Já?
Ano!
Ne.
Tek promiňte prosím…

Terryle

Tak ten o skautech a židech je hodně, hoodně černej :)

Přihodím pár svecjh oblíbenejch letadlovejch… a tak zůstanu taky u těch černějších.

Při leteckém neštěstí se na neobydleném ostrově zachránili jen tři lidé – kapitán, druhý pilot a letuška.
Po měsíci kapitán řekne: „Už tý perverze bylo dost!“ A letušku zastřelí.
Za týden na to druhý pilot řekne: „Už tý perverze bylo dost!“ A letušku pochová.
O další týden později řeknou oba: „Už tý perverze bylo dost!“ A letušku zase vyhrabou.

Do letadla, čekajícího na start, přijdou dva piloti s černými brýlemi, bílými hůlčičkami, oba evidentně slepí. Cestující si zprvu myslí, že to je nějaká recese, ale když vidí, jak jeden vráží do sedadel, druhý se nechává vést psem, smích je pomalu přejde. Piloti se nakonec nějak dostanou do kabiny a zavřou se tam. Chvilku nic, pak se rozeřvou motory, lidi se začínají bát… Za chvilku se letadlo rozjede, pár lidí se začne modlit…Letadlo zrychluje a zrychluje, blíží se konec startovací dráhy, lidi začínají řvát strachy. Posledních pár metrů, lidi zaječí naprosto hystericky a letadlo se v posledním okamžiku zvedne do vzduchu. A druhý pilot povídá kapitánovi: „Já se fakt bojím, že jednou ti lidi nezařvou a bude po nás!“

iwetax

Dva mladíci ve stanu: Honíš si ho? – jo. A jde ti to? – ne. Tak zkus svího…

iceT

Starý, velmi unaveně vypadající pes se mi nedávno zatoulal do dvora. Byl dobře živený, a podle pěkného obojku a čistoty kožichu, bylo zřejmé, že o něj bylo dobře postaráno. Vrtěl přátelsky ocasem a hloupě se usmíval, jak to umí jenom psi. Přišel pokorně za mnou a nechal se pohladit po hlavě. Celý šťastný, že jsem ho neodmítl se oklepal a sledoval mě domů. Kráčel pomalu po chodbě, pouze očichal nabídnutý pamlsek, lehnul si na koberec do kouta a za chvíli už spal. Po hodině spánku se postavil, oklepal, a znovu přátelsky přitom vrtěl ocasem, odkráčel ke dveřím. A já jsem ho pustil ven.
Příští den se vrátil, znovu mě pozdravil na dvoře, šel dovnitř na stejné místo a v koutě zase asi hodinu spal. Tohle se opakovalo po několik týdnů…
Celý zvědavý jsem napsal a připnul mu na obojek kousek papíru se vzkazem:
„Rád bych zjistil, kdo je majitelem tohoto nádherného a milého psa a zeptal se, jestli víte, že skoro každé dopoledne váš pes přijde do mého domu a hodinu se tu vyspí?“
Následující den se pes přišel vyspat s odpovědí připevněnou na obojku:
„Jmenuje se Rusty a žije v rušné domácnosti se šesti dětmi, dvě z dětí jsou méně než tříleté…snaží se jenom odpočinout si a vyspat se. Mohla bych s ním zítra přijít i já?“

Zdroj: roumenovo vtipy

hanulka11

Povídá černoch bělochovi:
černý se my už narodíme,
černý jsme – ať je nám zima nebo horko,
černý jsme – i když je nám špatně a černý i umřeme.

Kdežto vy se narodíte růžový,
když je vám zima jste fialový,
když je vám blbě jste zelený,
když jste nemocný, jste žlutý,
když nemůžete dejchat, jste modrý,
když se vztekáte zrudnete
a teprve až mrtví máte barvu bílou.
Tak kdo je tu, kurva, barevnej !!! ??? !!!