Pověsili jste už něco na „pomyslný“ hřebík ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, sex, drogy a rokenrol

Další odpovědi
beer

Sportovní střelbu z malorážky a potápění.
Nejsou už ty oči ani kondice..

Sůwa

Mám takový dojem, že už těch hřebíků je nějak moc a na všech něco visí 🙂
Doplňuji:
Naštěstí je pořád dost hřebíků, na kterých nic nevisí a ten poslední bude holt pro mne 🙂

anonym

život

fcoop

Bude toho víc,ale co mi „naskočilo“ jako první – naivní ideu,že v politice jsou i slušní,normální lidé. Být politik ---------- a úspěšný – to je vlastně diagnóza.

Sarrow

Jsem ten typ člověka co neustále zkouší něco nového, takže těch činností je nezpočet…

Andre5000

Výchovu vlastních dětí…