Psychotic

Povedlo se vám už něco, o čem všichni tvrdili, že to nemůže vyjít?

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano. Udělal jsem maturitu a mnoho lidí včetně mě si myslelo, že to nedokážu. Nakonec jsem měl na maturitním vysvědčení trojky a jednu dvojku.

Další odpovědi
Kepler

Ano. Vyhrál jsem sázku o flašku, že rozžvýkám a polknu pořádně pálivou chilli papričku. Žvýkání jsem jen předstíral, ovšem to ráno na WC…
Taky jsem ze sázky oběhl úplně nahatý třívchodový panelák. Byly asi 2 hodiny po půlnoci, tak jsem si řekl proč ne. Pak mě blbci nechtěli pustit dovnitř. Dopadlo to ale dobře, nikdo mě neviděl. No jo, chlast je sviňa…

orwell

Podařilo se mi zabloudit tam, kde se údajně vůbec zabloudit nedá. Na rozdíl od Keplera jsem byl zcela střízlivý!

ivzez

Kdyby jen to, občas se mi povede i to,
o čem já sama říkám, že to nemůže vyjít…

hapiky

Dal jsem mat druhým tahem. Nikdo to neznal, ani mě nikdo nevěřil. Samozřejmě to platí jen v případě, když soupeř v souladu s pravidly táhne podle mých představ.

luckykubrt

Hapiky, to znám. 🙂 To je učebnicová ukázka pro začátečníky jak se nemají hrát šachy. :D