Avatar uživatele
Petr__

Považujete změnu režimu za revoluci?

U moci zůstalo mnoho lidí ze starého režimu jen si vyměnili kabáty.Ke změně došlo protože to komunisti dovolili.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3054 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ptáč

Změna neudržitelného režimu se všeobecně považuje za revoluci. Poslední dobou nebylo zboží. Toaletní papír. vložky, maso se zdražovalo. Neudržitelné. Stávku koordinovali komanči.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Revoluce nebo převrat . Je to jedno. Takto to zkrátka už chodí a nejenom u nás.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Ke změně režimu není bezpodmínečně třeba revoluce, i když tomu tak většinou bývá, protože politici se drží doporučené a časem prověřené zásady, že od moci se dobrovolně neodchází.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

změna režimu určitě, revoluce..... :) prostě sametová, to je výstižné. Když člověk odečte ty zmlácené (což je jistě pro ty dotyčné hodně nepříjemné), tak to byl dost mírumilovný přechod z jednoho systému do jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Odpověděl bych, ale Jugar by mohl moji odpověď OPĚT nahlásit jako závadnou, což udělal při mé odpovědi na otázku – barbakana – jak budete trávit dnešní slavnostní den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Takže podle vás revoluce podmiňuje evoluci?Asi jo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Najjednoduchšie je povedať zmena politického režimu = prevrat jestvuje prevrat mierny, pokojný, nenásilnou cestou (v medziach zákona) a prevrat násilný (krvavý)
revolúcia je vlastne prevrat smerom k novej dimenzii politického zriadenia
kontrarevolúcia je prevrat s návratom do predchádzajúceho stupňa politického zriadenia.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Myslíš smetanovou poluci v listopadu 89?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Jsem rád za Zemana! A ještě lepší je mít takového prezidenta, než žádného, Jugare.

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to škoda mluvit…"zlatí komunisti"ti by ho za to, že se neustále otírá veřejně o hlavu státu zavšeli až zčerná, já osobně bych ho udala na nejbližší policejní stanici a ti by mu dali takle zneužívat volnosti ve svoje vyžrané ego!

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

S Klausem jsou oba nejhorší v naší historii po převratu chlapci.
Jsem zvědav,co budete kvákat při dalším prezidentovi.
Zeman je ostuda národa.

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ty už meleš z posledního a já jako řezník- amatér bych ti dal ránu z milosti, ať bys se netrápil!

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vy jste ostuda odpovědi.cz!Hodně uživatelů vás nemá rádo.

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jugar mele jen tu svou a přitom v duchu si říká: zlatý pan president Zeman, ten je lepší než bývalý ožralec!

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Však jo, přesně tak.

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Barbakane, Jugar bonzuje hůř než bonzovali lidi za komunistů.Nahlásil mou odpověď na tvou otázku ohledně slavení dnešního dne.
PRÝ BYLA ZÁVADNÁ ODPOVĚĎ.Přitom jsem nikoho neurážel a ani jsem nepoužil sprostá slova.
Zkrãtka on neunesl to, že někdo na komunisty nenadává.

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je to pokrytec a kdo nesdílí jeho ubohou mentalitu je attackovaný hlupákem, který furt mele ty samé debility dokola a myslí si, že na něho nikdo nemůže špína jeden, neumí nic jiného, než se navážet do vyšších kruhů společnosti, aby byl zajímavý, Jugar na hrad!hihi

před 3054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek