vegan

Povazujete zabijacku za popravu ?

Ja ano. Je jedno jestli zabiju cloveka nebo zvire, porad je to poprava a dotycny je podle me vrah.

Co si o tom myslite ? Je clovek co zabije napr prase vrah ?
Doplňuji:
Jenze kdyz zabiju cloveka, tak ho zabiju napr pro osobni poteseni (jsem kuprikladu psychopat)

A kdyz zabiju prase abych se najedl, tak to delam taky pro osobni poteseni, protoze si chci smlsnout na masicku…

Takze rozdil ve vrazdeni zvirat a lidi nevidim > vlastne u zvirat je to horsi, tam ho i spapaji.

Ted si predstavte, ze bych mel hlad, zabil vasi rodinu a snedl ji. Bode to v poradku ? Podle vasich nazoru asi ano.

Nejlepší odpověď
badisko

Pokud se na to divas takto tak ano …Jenze zabijacka neni O zabyti a zahozeni zvirete nebo o jeho usmrceni …To zvire se zabylo z prosteho duvodu ..je k jidlu ..
Je vkl vrah ?…Je lev vrah ?…je zaba nebo prak vrah ?…ano podle tebe vrah je usmrti zivou bytost …
Ty jsi take vrah svym zpusobem.. kdyz chroupes karfiol …nebot i ten vyrost neni to nerost …
PS; fakt peknej nick k teto otazce …zabijim prasata jim maso …jsem vrah ?..Nejsem delam to abych zil …a navic mi to strasne chutna …

Další odpovědi
www

Zkus se Vegane podívat na význam slov vrah a poprava, stačí Wiki a nemusíš se nesmyslně tázat !
Doplňuji:
Vykašli se na lidské termíny (vegan ap.), mozek ti to umožňuje a zkus se na to dívat ne ze svého, ale přirozeného hlediska !
Jinak se totiž živí býložravci, jinak šelmy a dravci, zase jinak všežravci. Kam patří člověk? Mezi všežravce 🙂 A právě tím je i jemu od přírody dán jeho jídelníček !
P.S: tvoje myšlení je, sorry, ne zcela normální..
Názor

lukas.zmizik

vrah nezabije svoji oběť aby ju snědl… a když ano, tak je tedy pěkně divný…

co třeba takový humr, který rozhryzal slabší a bezmocné, nevinné mořské živočichy, kteří zrovna nesly potravu pro svůj maličký kaviár, ukrytý před těmi šmejdy…

pak si můžeš říct, že humra nejíš kvůli chuti, ale ze msty…

přemýšlel si někdy nad duševní újmou a psychyckém traumatu obilného zrna, na které se řítí kombajn a ono chudák nemá kam utéct ?
Doplňuji:
Jenže potěšit se tím, že někoho zabiju je něco jiného než potěšit se tím, aby mě nekručelo v žaludku. Kočka taky nežere kočky ale chytne si myš nebo vrabce. Člověk by tedy z hladu taky neměl pojídat jiné lidi.

Odnaučit kočky žrát myši je to stejné, jako odnaučit člověka žrát vepřové. Podaří se ti to?

anonym

A považuješ Ježiše za vraha?Ježíš nakrmil zástup lidí rybami.
A proč si myslíš, že je to v přírodě uzpůsobeno tak, že jsou tvorové živící se listnatou potravou a tvorové živící se zase těmi tvory co žerou tu trávu.Asi to Bůh (a nebo příroda) takhle zařídil a má to tak být
A jinak.Co si myslíš, že by lidi měli jíst?Podle Tebe asi jen kořínky.
Člověk je od přírody tvor živící se masem.Nebo podle tebe jsou i lovci mamutů vrazi?
Po vesnici chodím zabíjet zvířata a jako vrah si nepřipadám, neboť někdo to dělat musí.

jirkajirka

Člověk je všežravec tak,že podle přírody co je vegan? To neni ani živočišný druh Jak to vegani dělají s malýmí dětmi ? Mateřské mléko je taky živočišného původu. Tady tedy něco porušují.
Doplňuji:

arygnoc: Zopakuj si zoologii. Co třeba dělají lvi s cizími lvími mláďaty? Co dělají vlci v zimě za velkého hladu s nejslabšími jedinci, kocour sežere kočce koťata, opice loví jiný druh opic........

Nazdar Bazar

Pro Kristovy rány běž obtěžovat na zpovědnici. Pro rekapitulaci: krftwrk začátek trollingu na odpovědích. po deaktivování onoho profilu se z tebe stal neonacista.
po opětné deaktivaci jsi nám tu začal vnucovat komunistickou ideologii, a znovu po další deaktivaci jsi se reinkarnoval do striktního anarchisty který ovšem zase pod jiným nickem dělal „nepořádek.“ Poté jsi se stal fašistou a po anonymizování profilu nám tu vnucuješ životní styl.

Mc Merkurion

tvá otázka mě velmi pobuřuje,nemám nic proti nikomu,tak mi ty nevnucuj svůj názor! A ano,když budu mít hlad,zabiju klidně i tvojí rodinu > to je zákon džungle a my jsme její součástí,kani­balismus existoval a existuje…

zjentek

jednoznačně ..min. jeden ten masnej pokrm by se měl po popravě pojmenovat
lahny: samozřejmě, že ježíš byl tím pádem zabíječ, takže vrah :o
Doplňuji:
nejspíše se jednalo o fišboye- pobíječe ryb :o

arygnoc

určite nie.

žiadny mäsožravec či všežravec sa v prírode nepozastavuje nad tým, keď si uloví niečo k jedlu.
hold, príroda je krutá.
mimochodom, i bylinožravce si zmlsnú na mláďatách vtákov, vajíčkach, hmyze, červoch, zdochlinách …

a máte pravdu, najesť sa, zahnať hlad – to je osobné potešenie. hneď po sexe, cigarete a smäde.

>Ted si predstavte, ze bych mel hlad, zabil vasi rodinu a snedl ji. Bode to v poradku ? Podle vasich nazoru asi ano.<

tak to je troška pomýlené – videl ste tigra loviť/žrať togra, leva loviť/žrať leva, medveďa loviť/žrať medveďa, …?

:-Q
Doplňuji:
len tak medzi nami, i rastliny patria do živej prírody – dýchajú, množia sa, umierajú.

nepripadá vám ako barbarstvo, prísť ku jabloni a zožrať jej deti?

Awe

Víš jak se tomu říká?Potravní řetězec.A věř tomu nebo be ale dojít maso a lidé umírat hlady tak žerou i sebe navzájem

pája139

Já to tedy vidím úplně stejně jako ty!

tencosepta

V smyslu jistém pravdu díš. Zvíře se brániti nemůže… Bohužel žijeme v pseudohumanis­tickém světě, kde zabití každého komára je strašný hřích.

honza19hk

máš na to trochu divnej názor. Budiž.

A jestli jsi vegetarián tak ty rostliny jsou taky živý.Když už to tedy takhle bereš.

anonym

Doporučuji ti podívat se na film PŘEŽÍT, kde ragbyové mužsto ztroskotalo s letadlem v Andách a aby přežili tak pojídali své druhy.
Takže sám nevíš jak budeš ve vypjatých siuacích reagovat tak, aby jsi nezemřel hladem.

badisko

Vegan… podivej se na nejake dokumenty ..napriklad o Rime a jeho oblehani Goty ..nebo se podivej na druhou svetovou a Stalingrad …uvidis ze clovek dokaze snist i cloveka jen aby prezil on sam a nezemrel hlady …Jdi s tim svym uvazovanim nekam …
Jses dost divnej clovek … ny ne !!!