hapiky

Považujete za pravdivé, že Češi jsou jako cyklisté: hrbí se, ale šlapou?

V době, kdy to onen zločinec pronesl, to byla bohužel pravda

Odpovědi
Drap

Já to za pravdivé nepovažuji.

xxx3

ne, považuji to za vtipnou průpovídku, která někde na večírku (nebo v nějaké talk show) může rozesmát posluchače, ale jinak se jedná o nepřípustné zobecňování. Češi přece nejsou zaměnitelné klony od jedné osoby.

ivzez

Ne.
Není to pravda a ani nebyla.

led

Ak sa stretnú traja ľudia v tmavom lese, pokiaľ neprehovoria svojou rečou, nerozoznáte ich národnosť.
V každom národe nájdete tie isté charaktery ľudí, preto nemožno podľa jednotlivcov zovšeobecňovať národ. Ale to sa práve veľmi často robí, je totiž jednoduchšie prevziať (medializovaný) názor iného, ako premýšľať vlastným rozumom.