Liii

Považujete vrásky u mladých žen (např. 20–25 let) za velkou vadu na kráse?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ty znáš nějakou dívku mezi 20 – 25 lety, která má vrásky??? Já ne. Tak k čemu směřuje skutečně tvá otázka, jen sbíráš body???
Jinak, pokud máš třeba vrásky od smíchu, tzn. vějířovité vrásky kolem očí, nikomu to vadit nebude. Hlubší vrásky se dělají až kolem 40 let věku ženy a ani to není považováno za vadu na kráse, stejně staří muži mají již vrásky také. To, že někteří 40–50ti letí muži, kteří ještě celkem dobře vypadají, začnou toužit po maximálně „třicítkách“, to necháme stranou

Další odpovědi
klob1

Není důležité co má na těle,ale co má uvnitř a jaká je. A jako v tomto věku jsou vrásky? Možné spíš plné lásky.

zjentek

nesměj být na zadku ..jinak jak říká klob1– důležité, co má uvnitř :o

NikkiHeat

naprosto ne…

petra15

pokud dostatecne nespi…a konzumuji alkohol, kouri a zachazi spatne se sebou a okolim…tak tomu i jejich vzhled odpovida…a jsou uz na prvni pohled poznat…:-)