annas

Považujete slova H. Gassera za pravdivá? Jak jim rozumíte?

„Zapomeň na těžké chvíle, ale nikdy nezapomeň na to, co tě naučily“.

Odpovědi
tom004

Třeba, neopakuj chyby,které jsi už jednou udělal.

hanulka11

Mohlo by se to přirovnat k přísloví

Těžko na cvičišti -lehko na bojišti

poa.li

Je zbytečné se minulostí trápit – lépe je vzít si z ní poučení.

iceT

Ano,přirovnám to k mým začátkům ve studené kuchyni.Moje nadřízená,žena malá,ale velice dobře slyšitelná,pokaždé a po každém ječela,když udělal něco špatně,takže v mém případě jsem se díky tomu dost naučila.Čili bylo to nepříjemné,ale dodnes svých znalostí využívám doma.
To samé na základce třídní učitelka,podobná zkušenost,ale některým prostě do hlavy nic nevlila…

vagra

Americký psycholog Herbert Spencer Gasser byl moudrý člověk a jeho slova mám za pravdivá.
Chybama by se měl člověk učit, ale hlavně by si je měl pamatovat....­.i když jsou situace, kdy lidé dělají stejnou chybu víckrát a stávají se takzvaně „nepoučitelnými.“
Patřím mezi ně.