Považujete profilovou fotku uživatele Sekenenre za vhodnou?

Myslím ve smyslu zákona o používání symbolů ČR.
Jedná se o uživatele-http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/27860

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ne

Doplňuji:
porušení zákona o st. symbolech a zákona o použití st. symbolů hrozí až 10 tisíc korun pokuta (zák. 352/2001 Sb., o užívání státních symbolů České republiky a o změně některých zákonů a zák. 3/1993 Sb., o státních symbolech České republiky). Není žalobce není soudce.
Sportovní fanoušky taky nikdo nehoní na přestupkovou komisi. To by bylo absurdní u sport. fanoušků

Další odpovědi
huxa

ne

Doplňuji:
je to naprosto protiprávní, porušuje pravidlo copyrightu a měli by ho za to zavřít

anonym

ano

Doplňuji:

misskas

ne

Doplňuji:
no co tak má takovou profilovku ho nesnášíš?a za takovou hloupost do vězení???