Avatar uživatele
Alesh

Považujete otázku, na kterou odpovídáte, vždy za zajímavou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, johana 56, hanny 2, barnajka, anonym před 4526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne. Odpovidam i na sebevetsi blbost sebevetsi blbosti. Jsem tu jen pro palecky. Tak proto. Uz mam sice tricko, ale porad doufam , ze se Adminkove jednou prasknou pres kapsu a pridaji k nemu i kalhoty. !
Tak proto odpovidam. Zadarmo ani kure nehrabe a slepice uz vubec ne. ! :-p

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To určitě ne, některé jsou sice nezajímavé, ale zase zábavné. Některé jsou zcela jednoduché, a tam mně vždy napadá, zda to tazatel opravdu neví, nebo sbírá jen body.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

Ale jo, většinou opravdu jo.
A klidně ohvězdičkuju i otázku od anonyma. Pokud je jeho otázka opravdu zajímavá, nepovažuju to za plýtvání hvězdičkama. Sice z toho nemá žádný užitek ani on, ani já, ale jde přece o otázku, ne o body,… že jo :)

Vyjímku tvoří snad jen dotazy týkající se plavání – na ty sice občas odpovídám, ale hvězdičku jsem za ně nedala snad nikdy…a ani nedám. Už z principu :))

Doufám, že se velectěný anonym dovtípí a půjde do sebe :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Především odpovídám na otázky, které mne zaujmou a pak ty, na něž umím odpovědět nebo cítím potřebu vyslovit názor. Jen pokud mám čas a náladu reaguji na dotazy, kde musím správné znění vyhledat, tedy použít cizí zdroj a znalosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Právě proto, že se podobné dotazy vyskytly už před 2 roky při založení portálu, byla doplněna funkce nejpopulárnější otázky, viz odkaz níže. Zatím je rekord 17 hvězdiček na 1 otázku, ač je tamtéž 15 odpovídajících. Jinak je běžné skóre opačné, na počet odpovídajících méně než polovina hvězdiček za zajímavou otázku.
Až potud strohá statistika. A nyní k té 2., polemické stránce otázky. Převážně odpovídáme proto, že nás otázka buď zaujme nebo známe odpověď.
Anebo je i blbá, nemístná, účelová a nesmyslná, a právě proto si zaslouží adekvátní reakci ať se tazatel trochu vzpamatuje – viz názorný příklad od barnajky, opakující se a trapné otázky na plavání od profláklého respondenta, jenž se pokaždé uchyluje ke krytí anonymem. Sice má na hlavu ID, ale asi mu jeho ošetřijící lékař dosud pádně nevysvětlil, že se tím jen ztrapňuje, ostatní obtěžuje, nehledě k soustavnému porušování kodexu a triviálního lidského taktu (když už nezná netiketu).
P.S. Jinak osobní postoj – zhruba dtto, co dudu.
A vzhledem k tomu, že je tu dnes už 11 559 registro­vaných, tak se vždycky vyskytnou nějací ti exoti, podivíni, nemocní a infantilní.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejpopular­nejsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Podle nálady.

Pokud vím a i se mi chce, odpovím.
Někdy to je ale vysloveně ztráta času, ale to už tak nějak beru :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne, pak mě i mrzí, že někteří z nás odpoví správně a užitečně, dotyčného ani nenapadne hodnotit..
Na vtipné otázky a ankety mě baví odpovídat..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

jak kdy-podle nálady

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek