Používáte vložky, nebo tampony? Je mi 14 a nevím, co je lepší.

Nejlepší odpověď
kropitko

Já myslím,že lepší jsou tampóny,moje dcera je také používá,dokonce již od první menstruace. Používáme Ob.

Další odpovědi
1popelka1

Doporučuji oboje, přes den tampóny, na noc vložku.

Džanička

Musíš to vyzkoušet,pak uvidíš co ti bude lépe vyhovovat.Ze začátku zkus tampón s intim vložkou,to je ta slaboučká,a pokud bude tampón propouštět,tak zkus větší,a potom už i bez vložky.Ale pokud tě po tampónech bude bolet v podbřišku,tak je radši zahoď,a používej jen vložky.Protože při vložkách se lépe čistíš,zatímco u tampónů v těle zůstavají kousky krve..A to je bolestivé.

iwetax

Podle toho co ten den dělám, když jdu mezi lidi nebo do práce tak si vezmu tampon. Jinak většinou vložky.

ReHu

Trochu záleží na tom, co ti je příjemnější a jestli sportuješ atd. Vyzkoušej to a uvidíš. Začni malými tampony nebo slipovými vložkami, které jsou tenké. Jsou ale potřeba často měnit.
Pokud krvácíš více, třeba v noci, když spíš více hodin, znám několik žen, které používají tzv. menstruační kalíšek.

zmrzlinka

doporucuji obojiii taky je pouzivam pres den vlozky a v noci tampony nejlepsi jsou ob

1popelka1

Kropítko, už jsem vyčerpala body, ale zítra napravím 🙂

kropitko

Nic se neděje,taky se mi to stávalo,vždy jsem měla děsný vztek,že nemůžu bodík dát…Jinak s tou vložkou máte pravdu,já dokonce na noc používám obojí,ale je to tím,že strašně krvácím a tu vložku mám pro jistotu…