Avatar uživatele
anonym

Používáte vložky, nebo tampony? Je mi 14 a nevím, co je lepší.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já myslím,že lepší jsou tampóny,moje dcera je také používá,dokonce již od první menstruace. Používáme Ob.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Doporučuji oboje, přes den tampóny, na noc vložku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Džanička

Musíš to vyzkoušet,pak uvidíš co ti bude lépe vyhovovat.Ze začátku zkus tampón s intim vložkou,to je ta slaboučká,a pokud bude tampón propouštět,tak zkus větší,a potom už i bez vložky.Ale pokud tě po tampónech bude bolet v podbřišku,tak je radši zahoď,a používej jen vložky.Protože při vložkách se lépe čistíš,zatímco u tampónů v těle zůstavají kousky krve..A to je bolestivé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Podle toho co ten den dělám, když jdu mezi lidi nebo do práce tak si vezmu tampon. Jinak většinou vložky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Trochu záleží na tom, co ti je příjemnější a jestli sportuješ atd. Vyzkoušej to a uvidíš. Začni malými tampony nebo slipovými vložkami, které jsou tenké. Jsou ale potřeba často měnit.
Pokud krvácíš více, třeba v noci, když spíš více hodin, znám několik žen, které používají tzv. menstruační kalíšek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zmrzlinka

doporucuji obojiii taky je pouzivam pres den vlozky a v noci tampony nejlepsi jsou ob

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

Kropítko, už jsem vyčerpala body, ale zítra napravím 🙂

před 5007 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Nic se neděje,taky se mi to stávalo,vždy jsem měla děsný vztek,že nemůžu bodík dát…Jinak s tou vložkou máte pravdu,já dokonce na noc používám obojí,ale je to tím,že strašně krvácím a tu vložku mám pro jistotu…

před 5007 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek