Používáte vložky, nebo tampony? Je mi 14 a nevím, co je lepší.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já myslím,že lepší jsou tampóny,moje dcera je také používá,dokonce již od první menstruace. Používáme Ob.

Další odpovědi:

Zlatý

Doporučuji oboje, přes den tampóny, na noc vložku.

Bronzový

Musíš to vyzkoušet,pak uvidíš co ti bude lépe vyhovovat.Ze začátku zkus tampón s intim vložkou,to je ta slaboučká,a pokud bude tampón propouštět,tak zkus větší,a potom už i bez vložky.Ale pokud tě po tampónech bude bolet v podbřišku,tak je radši zahoď,a používej jen vložky.Protože při vložkách se lépe čistíš,zatímco u tampónů v těle zůstavají kousky krve..A to je bolestivé.

Bronzový

Podle toho co ten den dělám, když jdu mezi lidi nebo do práce tak si vezmu tampon. Jinak většinou vložky.

Zlatý

Trochu záleží na tom, co ti je příjemnější a jestli sportuješ atd. Vyzkoušej to a uvidíš. Začni malými tampony nebo slipovými vložkami, které jsou tenké. Jsou ale potřeba často měnit.
Pokud krvácíš více, třeba v noci, když spíš více hodin, znám několik žen, které používají tzv. menstruační kalíšek.

doporucuji obojiii taky je pouzivam pres den vlozky a v noci tampony nejlepsi jsou ob

Diskuze k otázce

Zlatý

1popelka1

Kropítko, už jsem vyčerpala body, ale zítra napravím :-)

Zlatý

kropitko

Nic se neděje,taky se mi to stávalo,vždy jsem měla děsný vztek,že nemůžu bodík dát....Jinak s tou vložkou máte pravdu,já dokonce na noc používám obojí,ale je to tím,že strašně krvácím a tu vložku mám pro jistotu....

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.